Révész Ernő
Rigmusok
1891 Bp. Révai Leó156. árverés / 399.
Kikiáltási ár: 2 000 FtAzonosító
101721
Contemporary half cloth. Spine gilt.
108p. Dedikált példány.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.