Rexa Dezső
Margitsziget
(Bp. Officina110. árverés / 217.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
63030
110+(2)p.+4t. (színes, felragasztott képek) Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.