A mű címe Richter Gedeon Vegyészeti Gyár R. T. 1901-1941. 1941 (Bp., Posner Grafikai Műint.) 350+(2)p.+8t. Aranyozott, kiadói vászonkötésben. 81. árverés / 263. Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 Ft Kedvencekhez ad