Riedl Frigyes
1923 Bp., Franklin 236+(1)p. Lapszámozáson belüli hasonmásokkal. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.
63. árverés / 316.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 2 000 Ft
Petőfi Sándor