[Roboz Andor] Andor bácsi
Hogy lett Árva Jankóból a törpék királya?
1916 Bp. Eisler G75. árverés / 598.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
67718
10t. (K. Sávely Dezső színes rajzai, mellettük verses szöveggel)
Leporello-szerűen nyitható, kiadói félvászon-kötésben. Az első és az utolsó tábla enyhén sérült.