Rohonyi Gyula
A honfoglalás története. Két térképpel.
1896 Bp. Athenaeum156. árverés / 401.
Kikiáltási ár: 4 000 FtAzonosító
101142
Contemporary half cloth. Spine gilt. Partly uncut.
XII+183p.+2 színes, kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Részben felvágatlan példány.