Romemlékek. Szerkeszté Beöthy László. A r. komáromi tűz és vizkárosultak javára.
1851 H.n. Lukács László.66. árverés / 510.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
63258
(2)+204p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 498.