Rómer Flóris
A régi Pest. Történeti tanulmány.
1873 Bp. Eggenberger65. árverés / 428.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
63002
(2)+240p.+2 kihajt. térk. Szövegközti illusztrációkkal.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.