Rómer Flóris
A régi Pest. Történeti tanulmány.
1873 Bp. Eggenberger66. árverés / 511.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 36 000 FtAzonosító
67366
(2)+240p.+2 kihajt. térk. Szövegközti illusztrációkkal.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.