Rónay Jáczint
Mutatvány a tapasztalati lélektan köréből
1846 Győrött Özvegy Streibig Klára betűivel122. árverés / 381.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
81171
192+(4)p.
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.