Rózsa György A mű címe Magyar történetábrázolás a 17. században 1973 Bp., Akadémiai 188+(4)p.+61t. Kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval. 95. árverés / 245. Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 Ft Kedvencekhez ad