Rózsa György
Magyar történetábrázolás a 17. században
1973 Bp. Akadémiai95. árverés / 245.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
74223
188+(4)p.+61t.
Kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval.