Rudolf trónörökös
Utazás a Keleten. Ford.: Brankovics György. I-II. kötet [egybekötve].
Bp. Wodianer128. árverés / 428.
83341
(8)+214+(1)+(4)+244+(1)p. Szövegközti illusztrációkkal.
Enyhén kopottas, aranyozott, bordázott gerincű, korabeli félbőr-kötésben.