Rupp Jakab
Buda-Pest és környékének helyrajzi története. Két térképpel.
1868 Pesten Eggenberger126. árverés / 53.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
82520
(2)+X+314p.+2 kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.