Rupp Jakab
Buda-Pest és környékének helyrajzi története. Két térképpel.
1868 Pesten Eggenberger65. árverés / 431.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
66487
(2)+X+314p.+2 kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.