Rupp Jakab
Buda-Pest és környékének helyrajzi története. Két térképpel.
1868 Pesten Eggenberger73. árverés / 301.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
66856
(2)+X+314p.+2 kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.