Sacelláry Pál
Pest-budai mozaik
Bp. Rózsavölgyi és Társa95. árverés / 39.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
74047
82+(1)p. Számozott (92./100), aláírt példány.
Enyhén kopott gerincű, aranyozott, kiadói félbőr-kötésben. Körülvágatlan példány.