Salamon Ferencz
Két magyar diplomata a tizenhetedik századból
1867 Pest Ráth M66. árverés / 516.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
61776
(2)+XLV+(2)+288p.
Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben.