Sallustius, C(rispus) C(aius)
1836 Budán, Magyar Kir. Egyetem XXXVIII+(3)+42-245+(3)p. Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.
81. árverés / 287.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Leütési ár: 40 000 Ft
---' épen maradt minden munkái. Magyarra Kazinczy Ferencz.