Sallustius, C(rispus) C(aius)
---' épen maradt minden munkái. Magyarra Kazinczy Ferencz.
1836 Budán Magyar Kir. Egyetem81. árverés / 287.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 40 000 FtAzonosító
70695
XXXVIII+(3)+42-245+(3)p.
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.