Sánta Béla
Az 1848-49-iki szabadságharc rövid története
1878 Nagy-Kőrösön Ottinger Ede ny158. árverés / 171.
Kikiáltási ár: 15 000 FtAzonosító
102063
Worn, contemporary cloth.
VII+(1)+191p. Dedikált példány.
Kopottas, korabeli vászonkötésben.