Scherer Ferenc, dr.: Gyula város története. I-II. kötet.

Scherer Ferenc, dr.
Gyula város története. I-II. kötet.
1938 (Bp.), (Stephaneum ny.) 478p.+8 kihajt. t.; 469p.+1 színes t.+1 színes, kihajt. térk. Gazdagon illusztrált. Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
95. árverés / 268.

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Leütési ár: 20 000 Ft

Hozzá: Gyula város oklevéltára (1313-1800). Gyula m. város megbizásából szerk.: Dr. Veress Endre. Bp., 1938. (Stephaneum ny.) XII+500p.+7t.