Schier, Xystus
Buda Sacra sub priscis regibus... Opus posthumum.
1774 Viennae Kurzböck65. árverés / 440.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 0 FtAzonosító
66490
XVIII: századi kézifestésű papírba átkötve, gerincén aranyozott vignetta.
118p.+2 kihajt. rézm.
Körülvágatlan példány, a címlapja javított.