Schmidt Attila
1926 Bp., Budapesti Hirlap ny 141+(2)p. Kiadói, aranyozott vászonkötésben.
60. árverés / 299.
A lőcsei fehér asszony várkastélya és más egyebek
A kötet felvidéki történeteket, mondákat tartalmaz, kultúrtörténeti adalékokkal.