Schneider Árpád
Vadászati fegyvertan
Bp. Lampel RElső nap, 148. árverés / 479.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
98437
Gilt, original cloth.
122+(1)p.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.