Schoener, (Reinhard) Rajnold dr.
Róma
Bp. Athenaeum66. árverés / 522.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
67369
(4)+III+284p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben.