Schuler Dezső, dr.
Adatok a Tabán történetéhez és rendezéséhez
Bp. Székesfőv. háziny75. árverés / 223.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
66959
115+(1)p.+3 térk. (2 kihajt.) (Statisztikai közlemények. 75. kötet. 4. sz.)
Korabeli vászonkötésben.