Schwimmer, (Rózsa) Rosika
Tisza tales by ---. Illustrations by Willy Pogány.
New York Doubleday, Doran and Comp97. árverés / 199.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 50 000 FtAzonosító
74756
Gyönyörűen illusztrált magyar népmese-gyűjtemény.
X+(2)+225p.+20t. (8 színes)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.