Sebestyén Gyula
A magyar honfoglalás mondái. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. I-II. kötet.
Bp. Franklin149. árverés / 424.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft Leütési ár: 65 000 FtAzonosító
98630
Gilt, original cloth.
XX+563p.; XIII+(1)+546p.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.