Sebők Zsigmond
Mackó úr útnak indul. Tizedik kiadás.
Bp. Singer és Wolfner149. árverés / 344.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
98717
Slightly worn, painted, gilt, original cloth. Title page with minor loss.
168p. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival.
Enyhén kopottas, festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. A címlapon kis hiánnyal.