Shakespeare, (William)
A velencei kalmár. Ford.: Radó Antal.
1911 Bp. Athenaeum75. árverés / 604.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
67757
A feliratos hártyapapírokkal védett táblák James D. Linton színes, felragasztott képei.
VI+(2)+146p.+36t.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerinc peremei enyhén kopottak.