Siklóssy László, dr.
Az országgyűlési beszéd útja. Kornis Gyula előszavával.
1939 Bp. K. M. Egy. Ny124. árverés / 375.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
81675
605+(1)p.+36t. (7 kihajt.)+2 kihajt. mell. (hasonmás)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.