Siklóssy László, dr.
A magyar sport ezer éve. I-III. kötet.
Bp. (Stephaneum ny.)76. árverés / 350.
Kikiáltási ár: 12 000 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
68514
(6)+446+(2)p.+31t. (1 kihajt.); 671+(1)p.+40t. (2 színes, 1 kihajt.); (4)+804+(4)p.+60t. (1 színes)+1 kihajt. mell. (hasonmás)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.