Siklóssy László, dr. A mű címe Műkincseink vándorútja Bécsbe 1919 Bp., Táltos 236+(4)p.+8t. Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve. 63. árverés / 337. Kedvencekhez ad