Siklóssy László, dr.
Műkincseink vándorútja Bécsbe
1919 Bp. Táltos63. árverés / 337.
61816
236+(4)p.+8t.
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.