Siklóssy László
Hogyan épült Budapest? (1870-1930)
1931 Bp. Fővárosi Közmunkák Tanácsa.93. árverés / 34.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
73385
623+(1)p.+1 kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.