Sima László
Szentes város története. I. kötet [unicus].
1914 Szentes (Vajda B. ny.)65. árverés / 457.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 600 FtAzonosító
66491
548+(11)p. Lapszámozáson belül számos illusztrációval.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.