Soltész Zoltánné A mű címe A magyarországi könyvdíszítés a XVI. században 1961 Bp., Akadémiai 195+(3)p.+1t. (kihajt.)+LXXIIt.+(2)p. Kiadói vászonkötésben, védőborítóval. 95. árverés / 246. Kedvencekhez ad