Soltész Zoltánné
A magyarországi könyvdíszítés a XVI. században
1961 Bp. Akadémiai95. árverés / 246.
74224
195+(3)p.+1t. (kihajt.)+LXXIIt.+(2)p.
Kiadói vászonkötésben, védőborítóval.