Solymossy Sándor, dr.
Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából.
1901 Bp. Pesti könyvny. rt154. árverés / 451.
Kikiáltási ár: 4 000 FtAzonosító
100039
Gilt, original cloth.
(4)+244+(1)p. Szövegközti képekkel.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.