Somogy vármegye. Szerkesztette Csánki Dezső dr.
Bp. Hornyánszky Viktor ny.)Első nap, 148. árverés / 397.
Kikiáltási ár: 30 000 FtAzonosító
98409
Restored, gilt, painted, original cloth. Spine slightly replaced.
(6)+655p.+1 színes, kihajt. térk. (Magyarország vármegyéi és városai.)
Restaurált, részben pótolt gerincű, aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben.