Sopron város építészeti műemlékei. I. rész. Sopron barok lakóházai.
1927 (Bp. K. M. Egy. Ny.)116. árverés / 320.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
79414
7p.+50t.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.