Soproni és sopronmegyei fejek. Szerk. és kiadta: Halász Imre.
1933 Sopron Tóth A66. árverés / 529.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
63563
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
396p. (helyesen 398p.)