Statuten für den kaiserlich österreichischen Franz Joseph-Orden
(Wien) ny.n89. árverés / 245.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
72558
A táblákon a rend jelvényei láthatók.
18p.+2t. (hártyapapírral védett kőnyomatok)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.