Steltzer Frigyes
Bácsmegye szennyese. Adalék a bácskai korrupczió megismeréséhez.
1893 Bp. (Márkus Samu ny.)138. árverés / 65.
Kikiáltási ár: 2 000 FtAzonosító
94828
Slightly worn contemporary half cloth. Original cover bound inside.
45p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.