Sulyok Dezső
A magyar tragédia. I. rész: A Trianoni béke és következményei.
1954 Newark (USA) Szerző64. árverés / 515.
Kikiáltási ár: 1 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
68241
624p. Dedikált példány.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben, szakadozott védőborítóval.