Suveniru de Blasiu H.n. ny.n 130. árverés / 87. Kikiáltási ár: 2 000 Ft Azonosító 83580 Slightly worn original cloth. 12t. (leporellószerűen nyíló fényképek) Kopottas, kiadói vászonkötésben.