Sváby Frigyes
A Lengyelországnak elzálogosított XIII szepesi város története
1895 Lőcse Reiss65. árverés / 470.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
63215
344p.+12t. (A "Szepesmegyei Történelmi Társulat" millenniumi kiadványai. II. kötet.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.