Sváby Frigyes
1895 Lőcse, Reiss 344p.+12t. (A "Szepesmegyei Történelmi Társulat" millenniumi kiadványai. II. kötet.) Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
65. árverés / 470.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 16 000 Ft
A Lengyelországnak elzálogosított XIII szepesi város története