Svastics Ignác, csétsényi
Magyarok' historiája, mellyet --- íra. I-III. könyv.
1805 Posonyban Belnay György Aloysius128. árverés / 364.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 42 000 FtAzonosító
82874
1t.+(16)+380+(3)p.; 1t.+(8)+384p.; (4)+368p.
Az első két kötet egységes, kopottas, aranyozott, a harmadik díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. Az első két darab aranymetszéssel díszítve.