A szabadkőművesség hazánkban. Történelmi és tájékoztató adatok.
1896 Bp. Nagypáholy (Hornyánszky ny.)110. árverés / 221.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
77791
141+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.