Szabó Dezső
Jaj. Elbeszélések.
1924 Budapest Stádium85. árverés / 315.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
71640
251+(1)p. Első kiadás. Számozott (21./120), aláírt példány.
Kopott aranyozású, kiadói félpergamen-kötésben.