Szabó Dezső A mű címe Küzdelmeink a nemzeti királyságért 1505-1526. 1917 Bp., Franklin 226+(2)p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. 64. árverés / 517. Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 2 600 Ft Kedvencekhez ad