Szabó Károly
A magyar vezérek kora. Árpádtól Szent Istvánig. Második kiadás.
1878 Bp. Ráth Mór66. árverés / 537.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
61855
VIII+448p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.