Szabó László, dr.
Az árpádkori magyar építőművészet
1913 Bp. (Budapesti Hirlap ny.)63. árverés / 347.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
61857
400p. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal és szövegközti képekkel.
Aranyozott gerincű félvászon-kötésben.