Szabó László, dr.
1913 Bp., (Budapesti Hirlap ny.) 400p. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal és szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben.
63. árverés / 347.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 9 500 Ft
Az árpádkori magyar építőművészet